Strony

Wyjazd do 7 lutego

wtorek, 24 stycznia 2012

W niedzielę potwierdził się mój wyjazd do Gdańska i do 7 lutego recenzje będą się pojawiać co 3 dni? o ile dam radę. Będę zawalona nauką na ostatni egzamin w mojej karierze przed obroną. W 2 tyg robią nam przyspieszony kurs i wczoraj podali nam rozpiskę. Na każde zajęcia muszę być przygotowana bo będzie na nich cząstkowy egzamin z poprzednich 6h zajęć.

Z racji tego, że jest to priorytet muszę trochę zaniedbać bloga.

Niestety nie mam przy sobie wszystkich kosmetyków, które chciałam recenzować w najbliższym czasie (poza ziemią egipską i kremem). Pojawi się pewnie coś z mojej kosmetyczki wyjazdowej....albo recenzja zestawu pędzli ecotools, ale to jak trafię dobre światło do zdjęć.

Nie lubię jak mi coś wyskakuje w ostatniej chwili :/ Musiałam zrezygnować z fryzjera :/ więc kolejne 3 miesiące czekania, chyba, że ktoś zrezygnuje ... : ( Do tego skołować $ w ciągu 2 dni ... istne szaleństwo.

Jedyne pocieszenie, to 2 tyg z M.

Także recenzje będą, ale rzadziej - nie uciekajcie ;)

5 komentarzy:

 1. Spokojnie! Nie samymi blogami człowiek żyje ;) Powodzenia ze studiami!

  OdpowiedzUsuń
 2. o ! widzę, że mamy ten sam problem. ja mam 15 lat i ważę 45/46 .. może nei tak anemicznie ale na pewno nie dużo..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety ja w wieku 25 przy 168cm 43 kg Najgorsze jest szukanie jakichkolwiek ciuchów :/ Zdarza się, że XS jest za duże :/

   Usuń

Jeżeli podobała Ci się notka, masz wątpliwości, pytania - zostaw komentarz :) To miłe, że zostawiacie ślad po swojej wizycie :)

Na Wasze pytania odpowiem pod tym wpisem.
Proszę jednak o nie zostawianie treści reklamujących blogi. Staram się odwiedzać każdego komentującego, więc jeśli chcesz coś napisać, niech to dotyczy treści mojej notki.

Dziękuję ! :)