Strony

TAG Subiektywny ranking przystojniaków [94]

poniedziałek, 28 listopada 2011

czyli 10 ciach, które bym chętnie schrupała ; )

Taguję się sama :P lubię czytać Wasze wpisy i poznawać Wasze typy, więc zrobiłam taki wpis u siebie. Niestety nie pokażę Wam nic oryginalnego ;) Większość moich przystojniaków się powtarza.

Nie będę wymieniać wg miejsca jakie zajmują ani z opisami dlaczego, ponieważ najzwyczajniej w świecie wydają mi się atrakcyjni, a jak mają niebieskie oczy i to uwodzicielskie spojrzenie to już w ogóle xD Oczywiście cenię ich też za dorobek artystyczny :) Czasami myślę, że w przypadku aktorów, to bohaterzy w których się wcielają bardziej mnie kręcą niż oni sami :P Mam tu szczególnie na myśli dr Housa :D Deppa kocham za całokształt :)

Johnny Depp 

 Daniel Craig

Gerard Butler

Czesław Mozil

Hugh Laurie
(koniecznie z zarostem)

John Cusack

George Clooney 

Jason Statham

Bruce Willis

Robbie Williams

Oczywiście poza rankingiem jest moje prywatne ciacho :*

Normalnie się rozmarzyłam przy tych zdjęciach xD

5 komentarzy:

 1. jest tu kilku przystojniaków ale czesiu to mnie wybitnie denerwuje :D nie rozumiem jego fenomenu kompletnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę tu kilku dla siebie, ale Mozila zdzierżyć nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czesiu znalazł się na liście, ze względu na swojeg oczy i uśmiech :D Ma w sobie coś co sprawia, że buźka mi się cieszy na jego widok hehehe Pomijam kwestię tego, że nie potrafi się po polsku wysłowić xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedziałem na Twój komentarz o diecie Dukana. Pozwoliłem sobie się z Tobą nie zgodzić w kilku kwestiach. Chciałbym, żeby wypowiedziało się więcej osób o różnych poglądach na sprawę zdrowia i diet. Dzięki temu poznamy więcej argumentów :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli podobała Ci się notka, masz wątpliwości, pytania - zostaw komentarz :) To miłe, że zostawiacie ślad po swojej wizycie :)

Na Wasze pytania odpowiem pod tym wpisem.
Proszę jednak o nie zostawianie treści reklamujących blogi. Staram się odwiedzać każdego komentującego, więc jeśli chcesz coś napisać, niech to dotyczy treści mojej notki.

Dziękuję ! :)