Strony

Postanowienia / cele noworoczne 2014 : moja lista [296]

wtorek, 14 stycznia 2014

Trywialne wiem. Jednak nigdy tego nie robiłam, bo nie uznawałam tego za konieczne. W tym roku kiedy mamy niemalże połowę stycznia za pasem, stwierdziłam, że to będzie dobra metoda na pilnowanie siebie. Takie checklist'y u wielu osób się sprawdzają, dlatego chcę spróbować a na koniec roku podsumować moje działania.

Moje cele nie są ustawione wg hierarchii ważności. Z każdego spełnionego postanowienia będę zadowolona, a nawet jeżeli odniosę sromotną porażkę to i tak będę z siebie dumna ;) Chcę coś zmienić w swoim życiu. Nie podoba mi się aktualny punkt w jakim stanęłam. Chcę się dalej rozwijać, a rok 2013 dobrze się skończył [zaręczyny] i dobrze zaczął [zaczynam niebawem pracę w nowym miejscu].  W mojej głowie niektóre plany dzięki temu się wyklarowały. Kontynuowanie dobrej passy jest dla mnie motywujące. Skoki endorfin w sytuacjach w jakich rozpiera nas duma z czegoś co sami osiągnęliśmy, czasami ciężko nad tym pracując, będą tą wisienką na szczycie tej piramidy po której chcę się wspiąć ;)

To tyle wstępu, nie będę zanudzać. Wykorzystam moment i spiszę listę. Zapraszam do komentowania - podajcie swoje postanowienia na ten rok :)

Nie robiłam opisów, bo z tej notki zrobiłby się tasiemiec. Wolę się rozpisać za rok, przy rozliczaniu założeń na te 12 miesięcy.

ZORGANIZOWANE I STABILNE ŻYCIE


WYBIERAM SZCZĘŚCIE

ZDROWE NAWYKI, ZERWANIE Z NAŁOGAMI


ZACZĘŁAŚ? DOKOŃCZ!


TRZYMANIE SIĘ WYZNACZONEGO BUDŻETU


30 DAYS TO CHANGE 

ZAPLANOWANIE ŚLUBU

POSIADANIE SWOJEGO MIEJSCA

KREATYWNOŚĆ

ENGLISH IS SIMPLE!

TANIEC 


SPORT I WYZWANIA

DBAM O SIEBIE

PRAWO JAZDY

CZYTAM, BO LUBIĘ

Z PIEKARNIKIEM I KUCHENKĄ NA BAKIER  
ZA PAN BRAT


ROZSĄDNE ZAKUPY I DENKOWANIE


I OBY NIE BYŁO TAK

Dużo tego, ale liczę na to, że się uda chociaż w 50% :)

9 komentarzy:

 1. Powodzenia w realizowaniu postanowień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia. Kilka twoich postanowień pokrywa się z moimi więc będę cię wspierać mentalnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zestawienie tych najważniejszych postanowień, pod którymi w zasadzie każda z nas mogłaby się podpisać! Trzymam kciuki za prawo jazdy, bo dla mnie rok temu to było zdecydowanie stresujące przeżycie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo rozsądne postanowienia, a jak już widzę tego fejsbukowego kotka to podam.. on jest najlepszy! Muszę mieć z nim koszulkę albo nie.. piżamkę :D czyli kolejne moje postanowienie noworoczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam kciuki za wszystkie postanowienia;) Podobno łatwiej jest coś osiągnąć, gdy codziennie chociaż przez 15-30min skupisz się na jednym przykrym zadaniu (powiedźmy nauce angielskiego) i drugim przyjemniejszym np. organizacja wesela:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyżbyś planowała zapuszczanie włosów? :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak , trochę bym je zapuściła :) o ile mój fryzjer to zaakceptuje ;)

   Usuń

Jeżeli podobała Ci się notka, masz wątpliwości, pytania - zostaw komentarz :) To miłe, że zostawiacie ślad po swojej wizycie :)

Na Wasze pytania odpowiem pod tym wpisem.
Proszę jednak o nie zostawianie treści reklamujących blogi. Staram się odwiedzać każdego komentującego, więc jeśli chcesz coś napisać, niech to dotyczy treści mojej notki.

Dziękuję ! :)