Strony

* Wyniki *

środa, 2 października 2013

Jako, że niektórzy czytają tylko posty z takimi tytułami....Ogłaszam ponownie swój wybór (w osobnej notce), mieszcząc się w terminie zawartym w regulaminie (nikt nie musiał mnie upominać mailowo...cierpliwości). Myślałam, że decyzja zapadła...jednak wciąż nie byłam pewna czy robię dobrze. Mimo, że mam wielki sentyment do chemii, to mój blog jest o kosmetykach, dlatego grafika Karoliny przemówiła bardziej do moich pomocników i w wersji oficjalnej to ona ma nagrodę nr1. Na szczęście skonsultowałam się przed wysłaniem maili.


Nagroda nr 1 dla Karoliny G (czekam na pasującą propozycję menu ;) )

Nagroda nr 2 dla Zosi B (Anonimowej czytelniczki) 

Mam spory zapas kosmetyków, więc jakaś mała paczuszka z tego będzie :) Postaram się również wybierać z niemieckich kosmetyków i w miarę podobnie. Nagroda dodatkowa wędruje do.... 
Kasi S. (znanej szerszemu gronu z Let's Talk Beauty Blog)

Pozdrawiam :)

14 komentarzy:

 1. Super nagłówki, szczególnie nr 3 mi się podoba :) Ale oczywiscie pozostałe też :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się dziewczyny spisały, też bym miała problem zadecydować który wybrać. Zawsze możesz co jakiś czas zmieniać na te co dziewczyny stworzyły:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek Kasi S. genialny! :-) Reszta też fajna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nagłówek Kasi jest cudowny! :) Ale reszta też fajna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne te nagłówki - wszystkie trzy :) Choć mnie osobiście najbardziej przypadł do gustu ten ostatni.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej!

  Fajnie u Ciebie, a więc zapraszam do mnie na nowy pościk :) buziaki, pozdr. :*

  http://fashion-crown.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie propozycje bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej, właśnie powstał nowy projekt Wschodzące Gwiazdy, który ma na celu stworzenie "bazy" blogerów w blogosferze, poprzez prezentację blogów w wywiadach.
  Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą bądź udziałem w projekcie to zapraszamy na wschodzace.blogspot.com - tam znajdziesz wszystkie informacje.

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli podobała Ci się notka, masz wątpliwości, pytania - zostaw komentarz :) To miłe, że zostawiacie ślad po swojej wizycie :)

Na Wasze pytania odpowiem pod tym wpisem.
Proszę jednak o nie zostawianie treści reklamujących blogi. Staram się odwiedzać każdego komentującego, więc jeśli chcesz coś napisać, niech to dotyczy treści mojej notki.

Dziękuję ! :)